Результати анкетування з дисципліни Академічна доброчесність та право інтелектуальної власності; Нестерович В.Ф.

Диаграмма ответов в Формах. Вопрос: 1. Навчальна дисципліна стосується моєї спеціальності. Количество ответов: 14 ответов.
Диаграмма ответов в Формах. Вопрос: 2. Навчальна дисципліна допомогла мені отримати практичні та сучасні навички. Количество ответов: 14 ответов.
Диаграмма ответов в Формах. Вопрос: 3. Інформаційні ресурси навчальної дисципліни були доступними (лінки на ресурс, відеозаняття, слайдкурс, конспекти лекцій та ін.). Количество ответов: 14 ответов.
Диаграмма ответов в Формах. Вопрос: 4. Викладач на першому занятті чітко та зрозуміло пояснив які знання та компетентності я здобуду, розподіл балів, умови складання та перескладання заліків і екзаменів та інше. Количество ответов: 14 ответов.
Диаграмма ответов в Формах. Вопрос: 5. Викладач був відкритий до спілкування та доступний для зв’язку, заохочував висловлювати свою думку. Количество ответов: 14 ответов.
Диаграмма ответов в Формах. Вопрос: 6. Викладач був коректним та тактовним. Количество ответов: 14 ответов.
Диаграмма ответов в Формах. Вопрос: 7. Викладач використовував сучасні та цікаві методи навчання. Количество ответов: 14 ответов.
Диаграмма ответов в Формах. Вопрос: 8. Викладач добре володіє технологіями дистанційного навчання в умовах карантину. Количество ответов: 14 ответов.
Диаграмма ответов в Формах. Вопрос: 9. Я міг впливати на вибір викладачем форм та методів навчання. Количество ответов: 14 ответов.
Диаграмма ответов в Формах. Вопрос: 10. Викладач об’єктивно та прозоро оцінював мої знання та знання моїх одногрупників. Количество ответов: 14 ответов.
Диаграмма ответов в Формах. Вопрос: 11. Викладач добре володіє навчальним матеріалом. Количество ответов: 14 ответов.
Диаграмма ответов в Формах. Вопрос: 12. Я хочу і надалі навчатися у цього викладача. Количество ответов: 14 ответов.
Остання зміна: понеділок 7 червень 2021 18:08